Údržba cyklovozíku Weehoo

26.06.2019

Nezapomínejte váš vozík Weehoo pravidelně čistit a mazat.

Čištění

Udržujte Weehoo i-Go čisté. Špína a prach poškozují zejména pohyblivé části jako řetěz, pastorek, převodník a ložiska. Nepoužívejte vysokotlaké vodní čističe. Nejlepší je ruční čištění. Čištění je ideální příležitost pro provedení inspekce přívěsu. Látkové části mohou být čištěny neagresívními čistícími prostředky a vodou. Nepoužívejte prostředky s drsnými čistícími částečkami.

Mazání

Největší pozornost věnujte řetězu. Používejte mazací prostředky určené pro jízdní kola. Řetěz je nejlépe promazat večer, aby měl mazací přípravek dostatek času proniknout do řetězu. Ráno je vhodné setřít přebytečný mazací přípravek, aby se zabránilo velkému ulpívání nečistot. Promazání nábojů, šlapacího středu a pedálů je vhodné přenechat zkušenému mechanikovi. Tyto komponenty je nutné rozebrat, vyčistit, promazat, znovu sestavit a seřídit.

Skladování

Neponechávejte Weehoo i-Go vlivům povětrnostních vlivů. Chraňte jej před deštěm, sněhem a sluncem. Při dlouhodobějším skladování přívěs zavěste, zabráníte tak poškození pláště.